KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8651255
nr 865 1255
Akvarell
Etienne Monnet, Signerad, 1901, Gournay sur Marne, 24x17
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:49:55
350 kr
1.000 kr
500 kr
700 kr
1.200 kr